Чоловічий зимовий пуловер для пряжі Sportlife

Чоловічий зимовий пуловер для пряжі Sportlife

20 Nov 2018

Зима без теплого джемпера? Ні в якому разі! Цей чоловічий пуловер зв'язаний з чистою virgin вовняної пряжі SPORTLIFE. В інтернет-магазині Вдала пряжа її можна купити в 13-ти красивих кольорах. Пуловер зв'язаний з класичним круглим вирізом горловини і манжетами-резинками 1х1 зі схрещеними петлями. У цій моделі арани виконані тільки в середній частині світера. При бажанні можна виконати малюнок до плечей. Основний візерунок - лицьова гладь. Декоративні убавки виконані і для пройми, і для оката рукава, що дозволить правильно підкреслити чоловічий силует.

Дизайнери журналу Rebecca втілили ідею пуловера з пряжі SPORTLIFE. Це 100% вовняна пряжа з обробкою superwasch. Виріб можна буде прати в машинці на делікатному режимі. Для в'язання пуловера вам буде потрібно від 750 до 850 г пряжі для розмірів від 46 по 56, спиці 4-5. Щільність в'язання 16 п і 23 р = 10 см х 10 см.

Модель опублікована в журналі Rebecca 63, 28.

Безкоштовно опис моделі Чоловічого зимового пуловера можна замовити по електронній пошті сайту Вдала пряжа vdala-pryazha@ukr.net.

Якісну пряжу Sportlife ggh завжди в наявності можна придбати на сайті Вдала пряжа.

Балуйте своїх рідних чоловіків, і вони завжди будуть цілувати Ваші умілі ручки!