Зимний мелірований пуловер для пряжі Joker

Зимний мелірований пуловер для пряжі Joker

20 Nov 2018

Чи можете Ви уявити собі зиму без теплих в'язаних джемперів? Навряд чи. Проста форма і легкий візерунок роблять цей мелірований пуловер доступним навіть новачкам. Пряжа JOKER ggh сама намалює візерунок. Зверніть увагу, що градієнт пряжі неоднорідний, тому кожна ділянка виробу буде унікальною. Пряжа виконана з приємними переходами кольорів в красивих поєднаннях.

Сам пуловер змодельований з трохи спущеними плечима. Це візуально зменшити плечі, що дуже важливо для об'ємних зимових речей. Комір-гольф зігріє шию, і тепло передасться в усі частини тіла. Планки виконані платочною в'язкою, що залишається особливо популярно в останні роки.

Модель пуловера розроблена дизайнерами журналу Rebecca для пряжі Joker ggh і опублікована в номері 63. Пряжа Joker ggh - весела фактурна пряжа, суміш вовни (53%) і поліакрилу (47%). Її легко в'язати спицями №6. Проект буде просуватися швидко, а зміна кольорів приємно радувати око. Пряжа сама по собі цікава за рахунок забарвлення, тому не потребує складних візерунках.

В інтернет-магазині Вдала пряжа можна купити пряжу Joker ggh в 7-ми кольорах, а також спиці Addi і KnitPro для в'язання зимового мелірованого пуловера. Опис моделі безкоштовно висилаю на електронну пошту зареєстрованих користувачів сайту.